Znani sportowcy wspierają Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego

Nic tak nie podnosi prestiżu imprezy, jak obecność znanych, powszechnie szanowanych osób. Jest to sygnał dla szerszej publiczności, że inicjatywa jest profesjonalna, wartościowa i warta uwagi. Organizatorzy biegu w Skierniewicach dołożyli wszelkich starań, aby ściągnąć znakomitych, cenionych sportowców. Co prawda nie brali oni udziału w samym biegu, ale pełnili podczas jego trwania ważne funkcje.

DEM’a Promotion Polska – organizator potrafi przyciągnąć gwiazdy

Każda impreza sportowa, jaką organizuje DEM’a Promotion Polska jest wspierana przez wielkie polskie gwiazdy. Inicjatywy, które do tej pory miały miejsce, wspierali m.in. Adam Małysz, Tomasz Majewski, Marian Woronin, Grzegorz Lato, czyli powszechnie znani sportowcy.

Medaliści olimpijscy i inne znane osobistości na I Skierniewickim Biegu

Wszystkie osoby biorące udział w I Skierniewickim Biegu, jak i wspierające biegaczy, miały okazję spotkać i zamienić kilka słów ze znakomitym sportowcem, Andrzejem Supronem. Polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, trener i zapaśnik bardzo często wspiera inicjatywy sportowe organizowane w mniejszych, jak i większych miasta. Jako wybitny sportowiec, był dużym motywatorem dla uczestników biegu.

Pilotem skierniewickiego biegu został natomiast Paweł Skrzecz, polski pięściarz, medalista olimpijski, który przez całą swoją karierę sportował był związany z Gwardią Warszawy.

Kogo jeszcze można było spotkać na I Skierniewickim Biegu? Króla polskich kibiców – Andrzeja Bobowskiego, pseudonim Bobo. Tytuł króla kibiców reprezentacji Polski nadał sobie sam. Jest bardzo dobrze znany wśród fanów Legii Warszawa. Posiada tytuł Wiceprezesa Klubu Kibica Reprezentacji Polski. Nikt tak jak on nie potrafi zagrzać kibiców do wspierania zawodników. Ma także zdolność do motywowania samych sportowców. Na tak ważnym wydarzeniu po prostu nie mogło go zabraknąć.

II Skierniewicki Bieg z gwiazdami boksu

Niewątpliwą atrakcją podczas II Skierniewickiego Biegu był pokazowy trening na ringu, który wykonali Rafał Jackiewicz i Norbert Noras Dąbrowski.

Rafał Jackiewicz jest polskim bokserem oraz zawodnikiem MMA. Może pochwalić się pasem międzynarodowego Mistrza Polski, a także m.in. pasem federacji IBC. Norbert Noras Dąbrowski to natomiast 30-letni zawodnik walczący w kategorii półciężkiej.

Bartosz Olszewski – ambasador II Skierniewickiego Biegu

Lepszego ambasadora II Skierniewicki Bieg nie mógł sobie nawet wymarzyć. W 2017 został okrzyknięty najszybszym na świecie biegaczem Wings for Life. Przebiegł w Mediolanie aż 88 km, aby dotrzeć na metę jako niezwyciężony. Zdecydowanie, jest on najszybszym amatorem wśród wszystkich biegaczy.