20 stycznia 2016

Organizatorzy

dema

DEM’a Promotion Polska

DEM’a Promotion Polska to jedna z największych i najdłużej działających agencji marketing services w Polsce. Specjalizuje się we wsparciu sprzedaży, budując swoją pozycję na polskim rynku od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się m.in. organizacja eventów, merchandising, promocja sprzedaży, badania. Ponad 21-letnie doświadczenie pozwoliło na wnikliwe poznanie mechanizmów rynkowych oraz stworzenie skutecznych i sprawdzonych metod oraz standardów pracy. Wszelkie działania i procesy dostosowywane są do potrzeb i oczekiwań Klientów, które następnie realizowane są w oparciu o rzetelną analizę rynku.

Codziennie do pracy z DEM’a PP przystępuje ponad 1500 przeszkolonych osób w charakterze audytorów, merchandiserów, hostess, koordynatorów, prowadzących projekty.

Poza działalnością biznesową DEM’a Promotion Polska wspiera sportowców, przede wszystkim młodych pięściarzy, a także jest inicjatorem i koordynatorem kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko” mającej za zadanie edukację w zakresie właściwego traktowania zwierząt.

Więcej informacji na temat DEM’a Promotion Polska na:

dema.com.pl