Rafał Krzeszewski zwycięzcą triady Biegaj’MY z DEM’a!

Czas na wyniki triady męskiej Biegaj’MY z DEM’a!
Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II
Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego
Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego
 
Na początek musimy przeprosić zawodników, którzy stanęli na podium w miasteczku biegacza, ponieważ w podsumowaniu trzech biegów wkradł się błąd, w którym nie uwzględniliśmy jednego z zawodników (nie zbieramy danych wrażliwych typu pesel, nr dowodu osobistego, więc podsumowywanie robiliśmy ręcznie wyszukując po imionach i nazwiskach – wystarczyła literówka, bądź inny zapis imienia, by pojawił się błąd, niestety tak też się stało).
 
Oficjalne wyniki podajemy aktualnie.
Na pierwszym miejscu niezmiennie jest Rafał Krzeszewski z czasem 01:57:24
Na drugim miejscu poprawnie uplasował się Jarosław Szewczyk z czasem 02:00:29
Na trzecim miejscu ostatecznie jest Artur Kobuszewski z czasem 02:00:49
 
Przepraszamy raz jeszcze za nasz błąd. Oczywiście nagrody, które zawodnicy otrzymali już na podium w Skierniewicach pozostają w Waszych rękach. Panu Jarosławowi Szewczykowi prześlemy nagrody wraz z medalem, jak tylko otrzymamy go z produkcji.
Adres i całą sytuację wyjaśniliśmy już kontaktując się z zawodnikami.
Gratulujemy i dziękujemy również Stefanowi Wnorowskiemu za dobry wynik w trzech biegach, a także pozostałym zawodnikom zajmujących kolejne pozycje w rankingu.
Dla zainteresowanych:
Zmiany zaszły na miejscach 2 i 3. Artur Kobuszewski zmienił pozycję z 2 na 3. Jarosław Szewczyk wskoczył na podium na 2 pozycję. Stefan Wnorowski uplasował się za podium.
rafał krzeszewski 1 triadaJarek Szewczyk 2
triada biegowy wariat 3